Ivan Canovic
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

najgluplja....poruka...koju...vam...je...neko...poslao...

2 posters

Go down

najgluplja....poruka...koju...vam...je...neko...poslao... Empty najgluplja....poruka...koju...vam...je...neko...poslao...

Post  Admin Tue May 05, 2009 9:28 am

ahahahahhaha...bilo...ih...je...dosta....ali..najsmjesnija..je...kad..me...drugaica
pitala....kad..je...emisija...PETKOM..U...DVA????smijala...sam....se...naredna...dva....sata.....
hahhahahahahahah Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
da...vidim...vase
Admin
Admin
Admin

Posts : 20
Join date : 2009-04-13
Age : 29
Location : Podgorica/Montenegro

https://ivan-canovic.board-directory.net

Back to top Go down

najgluplja....poruka...koju...vam...je...neko...poslao... Empty Re: najgluplja....poruka...koju...vam...je...neko...poslao...

Post  Ivan je GOVNO Mon Aug 24, 2009 12:03 pm

ne sjećam se baš najgluplje poruke koju mi je neko poslo, ali znam da je ovo najgluplji forum na cijeloj planeti zemlji !!!!!! buahahahahahahahahhahahahahahahahhahahahahahaha ču forum o pederu Ivanu Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz
Ivan je GOVNO
Ivan je GOVNO

Posts : 1
Join date : 2009-08-24

Back to top Go down

najgluplja....poruka...koju...vam...je...neko...poslao... Empty Re: najgluplja....poruka...koju...vam...je...neko...poslao...

Post  Admin Mon Aug 24, 2009 2:39 pm

ajde...se..malo.kontrolise..procitam.li.jos.jednu.ovakvu.poruku.banovacu..te...pa.ces..da.vidis.ko.je.peder..jeli.ti.jasno????????????????? Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Admin
Admin
Admin

Posts : 20
Join date : 2009-04-13
Age : 29
Location : Podgorica/Montenegro

https://ivan-canovic.board-directory.net

Back to top Go down

najgluplja....poruka...koju...vam...je...neko...poslao... Empty Re: najgluplja....poruka...koju...vam...je...neko...poslao...

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum